Oprogramowanie dla firm

Komputer jako maszyna samoistnie działać nie może w sposób taki, ażebyśmy mogli realizować założone cele. To oznacza , że do jego pracy wymagane jest stosowne i koniecznie funkcjonalne oprogramowanie. Dobrane już bardzo konkretnie informacje mają za zadanie przetworzyć odpowiednio dane na życzenie użytkownika komputera. Oprogramowanie stanowi dziś samodzielny dział informatyki, a co za tym idzie – jest to zarazem jeden z najważniejszych działów dla studentów tego kierunku od niemalże samego początku.

 

partner_srebrny_2362x456 

Chcielibyśmy zaprezentować dla Państwa ofertę na oprogramowanie WAPRO ERP. W jego składzie znajdą Państwo następujące aplikacje:

Po naciśnięciu odnośników powyżej zostaną Państwo przeniesieni na stronę z opisem danego programu. W przypadku chęci zapoznania się z opisami wszystkich programów prosimy o udanie się pod ten adres.  W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Najnowsze wersje podanych aplikacji mogą Państwo sprawdzić pod tym adresem. Znajduje się tam tabela przedstawiająca spis wszystkich aplikacji WAPRO ERP wraz numerem najnowszej wersji oraz ostatnią datą wydania.

 

W przypadku chęci zakupu oprogramowania systemu WAPRO ERP prosimy o zapoznanie się z cennikiem dostępnym pod następującym adresem.