Wawelska 22h 19-300 Ełk
87 610 57 07
serwis@t-matic.pl | t-matic@t-matic.pl

Usługi informatyczne Ełk

T-matic świadczy usługi informatyczne w Ełku i w regionie. Posiadamy szeroką ofertę usług z zakresu IT. Obsługujemy firmy jedno i wielooddziałowe, usługowe, handlowe i produkcyjne. Jesteśmy w stanie zaproponować zaawansowane systemy zabezpieczeń i ochrony danych. Możesz liczyć na to, że uzyskasz pomoc i rozwiązanie swoich problemów.

Usługi informatyczne Ełk

Świadczymy usługi informatyczne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Nasza oferta dopasowana jest dla firm, w których rozwiązania informatyczne służą do wsparcia procesów biznesowych. Jesteśmy w stanie prowadzić stały nadzór nad stanem infrastruktury IT firmy. Zatroszczymy się o sprzęt komputerowy i zainstalowane oprogramowanie każdego biura. Zapewniamy także opiekę, jeżeli chodzi o dodatkowe urządzenia, takie jak drukarki, kopiarki i inne urządzenia wykorzystywane w pracy biurowej. Dla sklepów mamy ofertę niezawodnych systemów sprzedażowych opartych na kasach fiskalnych jak i terminalach dotykowych. Posiadamy w ofercie rozwiązania dla sklepów internetowych, jak i mobilnych handlowców.

Poniżej przedstawiamy listę naszych usług. Proponowane rozwiązania są elastyczne tak by odpowiadały potrzebom naszych klientów. Zakres wsparcia i obsługi dostosowujemy indywidualnie do potrzeb.

Naprawa systemów informatycznych i teleinformatycznych

 • Szybkość
 • Dokładność
 • Terminowość

serwis-rece

 • Solidność
 • Rzetelność
 • Profesjonalizm

W ramach naszej oferty świadczymy serwis komputerów i sieci komputerowych dla firm i klientów indywidualnych. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Oferujemy usługi informatyczne w Ełku na najwyższym poziomie. W wypadku awarii reagujemy natychmiast. Serwis komputerowy działa już na rynku ponad 20 lat.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie:

Serwis komputerowy

 • Naprawa systemów operacyjnych (Windows, Windows Server)
  ⦁ Instalacja i konfiguracja bezpiecznego dostępu do internetu
  ⦁ Doradztwo w zakresie zabezpieczeń sieci komputerowych
  ⦁ Diagnostyka, naprawa laptopów i komputerów
  ⦁ Serwis drukarek, kserokopiarek
  ⦁ Konserwacje systemów, zabezpieczenia przed wirusami, adware, spyware…
  ⦁ Serwis prowadzimy w punkcie serwisowym lub u Klienta

Usługi sieciowe

 • instalacja i konfiguracja podłączenia do internetu
 • rozbudowa aktualnej infrastruktury sieciowej
 • doradztwo i zakup sprzętu sieciowego
 • konfiguracja urządzeń sieciowych

Obsługa informatyczna firm

 • Wdrożenia systemów WAPRO ERP (wsparcie procesów biznesowych)
  ⦁ Serwis kas fiskalnych i systemów sprzedażowych
  ⦁ Obsługa informatyczna biur rachunkowych
  ⦁ Stały nadzór i opieka nad systemami informatycznymi firmy
  ⦁ Administracja serwerami i infrastrukturą sieciową firmy
  ⦁ Archiwizacja danych do chmury prywatnej Xopero
  ⦁ utrzymanie sprawności technicznej urządzeń IT w firmie

Usługi informatyczne w Ełku i regionie, to jeden z głównych filarów działalności T-matic. Posiadamy duże doświadczenie, które gwarantuje, że świadczone przez nas usługi zachowują wysoki poziom. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza pozwala nam dostosowywać rozwiązania do potrzeb naszych klientów., T-matic stale poszerza zakres swoich usług informatycznych w Ełku, dostosowując je do zmieniających się warunków gospodarczych, jak i nieustannemu rozwojowi technologii cyfrowych w biznesie. Dzięki naszej wiedzy Przedsiębiorcy mogą otrzymać wsparcie w zakresie systemów i programów komputerowych na odpowiednim poziomie.

Usługi informatyczne Ełk – T-matic

Wiele jest sytuacji, w których konieczne może okazać się skorzystanie z usług informatycznych. Ełk jest miastem bardzo rozwiniętym pod tym względem, ponieważ w niezliczonych miejscach wykorzystuje się specjalistyczne urządzenia. Chodzi tutaj przede wszystkim o obiekty działające w branży usługowej, ale nie tylko. Tak naprawdę świadczone przez naszą firmę usługi informatyczne w Ełku znajdują zastosowanie w wielu obszarach życia. Szerokie doświadczenie naszych specjalistów od dawna pracujących aktywnie w zawodzie procentuje z każdą kolejną współpracą z nowymi klientami.

Dlaczego warto od razu skorzystać z usług informatycznych w Ełku, zamiast próbować samodzielnie rozwiązać problem? Niestety ten drugi wariant wciąż jest często stosowany przez użytkowników, choć nie ma on szans powodzenia. Jakakolwiek samodzielna próba naprawy to prosta droga do pogorszenia sprawy lub też doprowadzenia do stałych zniszczeń. Zupełnie inaczej jest przy korzystaniu z kompleksowych usług informatycznych. Ełk to miasto, w którym zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były jak najbardziej kompleksowe. Doskonale wiemy, że każdy przypadek związany z naprawą jest inny i wymaga odpowiedniego podejścia. Współpracując z nami możesz liczyć na indywidualne doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego systemu komputerowego i usług informatycznych. Podczas realizowania zadań z zakresu profesjonalnych usług informatycznych w Ełku jesteśmy nastawieni na sukces, dlatego też korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i technik. Wszystko to dla pełnego zadowolenia klienta. Chcesz skorzystać z usług informatycznych w Ełku? W takim razie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.