T-matic świadczy usługi informatyczne w Ełku i w regionie. Posiadamy szeroką ofertę usług z zakresu IT. Obsługujemy firmy jedno i wielooddziałowe, usługowe, handlowe i produkcyjne. Jesteśmy w stanie zaproponować zaawansowane systemy zabezpieczeń i ochrony danych. Możesz liczyć na to, że uzyskasz pomoc i rozwiązanie swoich problemów.

Usługi informatyczne w Ełku

Świadczymy usługi informatyczne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Nasza oferta dopasowana jest dla firm, w których rozwiązania informatyczne służą do wsparcia procesów biznesowych. Jesteśmy w stanie prowadzić stały nadzór nad stanem infrastruktury IT firmy. Zatroszczymy się o sprzęt komputerowy i zainstalowane oprogramowanie każdego biura. Zapewniamy także opiekę, jeżeli chodzi o dodatkowe urządzenia, takie jak drukarki, kopiarki i inne urządzenia wykorzystywane w pracy biurowej. Dla sklepów mamy ofertę niezawodnych systemów sprzedażowych opartych na kasach fiskalnych jak i terminalach dotykowych. Posiadamy w ofercie rozwiązania dla sklepów internetowych, jak i mobilnych handlowców.

Poniżej przedstawiamy listę naszych usług. Proponowane rozwiązania są elastyczne tak by odpowiadały potrzebom naszych klientów. Zakres wsparcia i obsługi dostosowujemy indywidualnie do potrzeb.

Naprawa systemów informatycznych i teleinformatycznych

 • Szybkość
 • Dokładność
 • Terminowość

serwis-rece

 • Solidność
 • Rzetelność
 • Profesjonalizm

W ramach naszej oferty świadczymy serwis komputerów i sieci komputerowych dla firm i klientów indywidualnych. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Oferujemy usługi informatyczne w Ełku na najwyższym poziomie. W wypadku awarii reagujemy natychmiast. Serwis komputerowy działa już na rynku ponad 20 lat.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie:

Serwis komputerowy

 • Naprawa systemów operacyjnych (Windows, Windows Server)
  ⦁ Instalacja i konfiguracja bezpiecznego dostępu do internetu
  ⦁ Doradztwo w zakresie zabezpieczeń sieci komputerowych
  ⦁ Diagnostyka, naprawa laptopów i komputerów
  ⦁ Serwis drukarek, kserokopiarek
  ⦁ Konserwacje systemów, zabezpieczenia przed wirusami, adware, spyware…
  ⦁ Serwis prowadzimy w punkcie serwisowym lub u Klienta

Usługi sieciowe

 • instalacja i konfiguracja podłączenia do internetu
 • rozbudowa aktualnej infrastruktury sieciowej
 • doradztwo i zakup sprzętu sieciowego
 • konfiguracja urządzeń sieciowych

Obsługa informatyczna firm

 • Wdrożenia systemów WAPRO ERP (wsparcie procesów biznesowych)
  ⦁ Serwis kas fiskalnych i systemów sprzedażowych
  ⦁ Obsługa informatyczna biur rachunkowych
  ⦁ Stały nadzór i opieka nad systemami informatycznymi firmy
  ⦁ Administracja serwerami i infrastrukturą sieciową firmy
  ⦁ Archiwizacja danych do chmury prywatnej Xopero
  ⦁ utrzymanie sprawności technicznej urządzeń IT w firmie

Usługi informatyczne w Ełku i regionie, to jeden z głównych filarów działalności T-matic. Posiadamy duże doświadczenie, które gwarantuje, że świadczone przez nas usługi zachowują wysoki poziom. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza pozwala nam dostosowywać rozwiązania do potrzeb naszych klientów., T-matic stale poszerza zakres swoich usług informatycznych w Ełku, dostosowując je do zmieniających się warunków gospodarczych, jak i nieustannemu rozwojowi technologii cyfrowych w biznesie. Dzięki naszej wiedzy Przedsiębiorcy mogą otrzymać wsparcie w zakresie systemów i programów komputerowych na odpowiednim poziomie.

Usługi informatyczne – T-matic

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były jak najbardziej kompleksowe. Możesz liczyć na indywidualne doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego systemu komputerowego i usług informatycznych. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.