Wawelska 22h 19-300 Ełk
87 610 57 07
serwis@t-matic.pl | t-matic@t-matic.pl

Serwis drukarek Ełk – naprawa

Serwis drukarek w Ełku

Posiadasz drukarkę, kopiarkę lub inne urządzenie wielofunkcyjne, które nie działa do końca poprawnie? Nie chcesz wydawać pieniędzy na nowy sprzęt? Najlepszym rozwiązaniem jest jego naprawa. Nasza firma oferuje kompleksowy serwis różnorodnych urządzeń komputerowych. Jeżeli podejrzewasz, co jest przyczyną nieprawidłowej pracy, poinformuj o tym nasz zespół. Z kolei jeśli nie wiesz, nie musisz się niczego obawiać. Nasi specjaliści szybko zdiagnozują przyczynę usterki i wyjaśnią Ci, jakie kroki należy podjąć. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Serwis drukarek Ełk

Jedną z działalności, jaką wykonujemy jest serwis drukarek. Świadczymy naszą ofertę głównie na terenie miasta Ełk i okolic. Wykonujemy pracę zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i firm i przedsiębiorstw. Jesteśmy w stanie zająć się całym sprzętem, wykorzystywanym w Twoim zakładzie pracy. W ramach interesujących pakietów możemy dokonać instalacji oraz konfiguracji urządzeń, a potem troszczyć się o regularne czyszczenie oraz serwis, dzięki czemu będziesz pewien, że posłużą znacznie dłużej. Nie zostaniesz narażony na dodatkowe koszta związane z naprawą. Jeżeli okaże się, że jest ona jednak konieczna, nasi specjaliści szybko zdiagnozują jej przyczynę, a także wyjaśnią, jakie kroki należy podjąć. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości komponenty, które nie odbiegają od tych oryginalnych. Wszystkie podejmowane kroki zostaną wyjaśnione klientowi.

Naprawa i skuteczny serwis drukarek Ełk 

W naszym sklepie posiadamy także wysokiej jakości nowe urządzenia, które są bardzo przydatne w biurach, gabinetach i wszędzie tam, gdzie konieczne jest drukowanie dużej liczby dokumentów. Pracownicy posiadają szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie, w związku z czym w naszym asortymencie znajdują się sprzętu od znanych i cenionych producentów. Posiadamy urządzenia bardziej podstawowe, jak również zaawansowane. Współpracujemy z firmami, takimi jak Konica Minolta, HP, Canon, Xerox i wiele innych. Chcemy, aby oferowane produkty były w pełni funkcjonalne, niezawodne, a do tego trwałe. Cena jest niezwykle przystępna i będzie odpowiednia na każdą kieszeń, zarówno w przypadku nowych urządzeń jak i naprawy. Opinie dotychczasowych klientów wskazują, że zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy także pełne doradztwo w kwestii doboru i naprawy drukarek. Ełk to obszar naszego działania, zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby.