Wawelska 22h 19-300 Ełk
87 610 57 07
serwis@t-matic.pl | t-matic@t-matic.pl

Sklep komputerowy w Ełku – sprzęt komputerowy

Chcesz naprawić swój komputer, laptop bądź drukarkę i nie wiesz gdzie się udać? Mieszkasz w Ełku lub okolicach? W takim razie oferujemy Ci kompleksowy serwis urządzeń oraz pełne doradztwo. W naszym sklepie komputerowym w Ełku kupisz również różnorodne sprzęty komputerowe, w zależności od Twoich potrzeb. W razie pytań zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą naszego sklepu komputerowego.

Sklep komputerowy Ełk

Poszukujesz sprzętu komputerowego w Ełku, takiego jak drukarki, komputery stacjonarne czy bardziej specjalistyczne urządzenia ‒ kasy fiskalne i drukarki fiskalne? W naszym sklepie komputerowym w Ełku posiadamy szeroką ofertę produktów o różnych specyfikacjach. Oferujemy także bogaty wybór oprogramowania dla firm oraz sieci LAN. Możesz liczyć na kompleksową ofertę oraz korzystną cenę. W naszym sklepie komputerowym w Ełku na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla Ciebie lub Twojego przedsiębiorstwa. Wykonujemy także instalacje serwerowe, zabezpieczenia sieci komputerowych, administrację systemami IT, a także wdrożenie oprogramowania dla małych i dużych firm. To tylko niektóre z zadań, jakie wykonujemy. Dokładny opis odnajdziesz na stronie internetowej. Jesteśmy pewni, że jesteśmy w stanie zapewnić dostosowane do wymogów działania. Współpracujemy z takimi markami, jak Microsoft, Lenovo, Acer, Dell czy HP, a także wiele więcej.

Sprzęt komputerowy Ełk

Nasza firma podejmuje się także naprawy i serwisu różnorodnych urządzeń. W tym zakresie gwarantujemy wykorzystanie najwyżej jakości narzędzi i komponentów, jeżeli Twoje urządzenie potrzebuje wymiany jakiejś części. Naprawisz u nas komputery stacjonarne, drukarki, kopiarki, laptopy, a także wadliwe oprogramowanie. Posiadamy także specjalną ofertę dla firm, polegającą na instalacji i konfiguracji systemów, czyszczeniu sprzętu komputerowego, archiwizacji danych, a także nauce obsługi danego urządzenia. Sprzęt komputerowy zostanie naprawiony w naszym punkcie serwisowym lub bezpośrednio u klienta, w zależności od tego, co będzie wygodniejsze. Prowadzimy też w ramach naszych usług stałą obsługę urządzeń komputerowych, co zapewnia sprawność techniczną oraz systemową. Gwarantujemy, że wykonywane przez nas usługi stoją na bardzo wysokim poziomie. Pracujący dla nas specjaliści posiadają bogate doświadczenie w branży, przez co są w stanie rozwiązać nawet skomplikowane problemy dotyczące sprzętu komputerowego. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pełne doradztwo. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasz sklep komputerowy  działa w Ełku i okolicach.