Wawelska 22h 19-300 Ełk
87 610 57 07
serwis@t-matic.pl | t-matic@t-matic.pl

Kasy fiskalne Ełk

Kasa fiskalna jest obowiązkowym elementem wyposażenia niemal każdej firmy czy podmiotu gospodarczego, których roczny obrót jest większy niż 20 000 zł. Oczywiście istnieją wyjątki od tej zasady – niektóre branże zobowiązane są do jej używania niezależnie od obrotów, a inne mogą być z tego zwolnione. Jednak zdecydowana większość przedsiębiorców w Polsce musi zaopatrzyć się w elektroniczną kasę rejestrującą, dzięki której może ewidencjonować dochody ze sprzedaży towarów i usług oraz kwoty należnego podatku (VAT i dochodowego). 

Jaką kasę fiskalną wybrać? Ełk

Zakup kasy fiskalnej (Ełk) to zwykle dość duży wydatek, dlatego warto podczas poszukiwań odpowiedniego urządzenia wziąć pod uwagę to, by pochodziło ze sprawdzonego źródła i od renomowanego producenta – mamy wtenczas gwarancję, że sprzęt bezawaryjnie posłuży nam przez długi czas. Dobrze również sprawdzić, czy wybrany model to kasa fiskalna online – stale i automatycznie łącząca się z Centralnym Repozytorium Kas. Obecnie (2021 r.) tego typu urządzenia są obowiązkowe tylko dla wybranych branż, jednak od 2023 r. będzie się musiał w nie zaopatrzyć każdy przedsiębiorca świadczący usługi lub sprzedający towary. Dlatego też, nawet jeżeli aktualnie przepisy nie wymagają od Ciebie posiadania kas fiskalnych, jeśli planujesz zakup kasy – warto, byś myślał o przyszłości. Wybierając kasy fiskalne (Ełk) online, masz pewność, że za jakiś czas nie będziesz musiał ich wymieniać, co naraziłoby Cię na niemały wydatek.

Kasy fiskalne Ełk – sprawdzony sklep

Jeżeli planujesz zakup kasy fiskalnej w Ełku, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej wiele ciekawych urządzeń, zarówno standardowych, jak i tych online, o różnym stopniu zaawansowania w zależności od potrzeb i branży, w której pracujesz. Możesz wybierać na przykład spośród niewielkich, kompaktowych kas mobilnych z małymi wyświetlaczami, które bez problemu zabierzesz ze sobą wszędzie – to świetne rozwiązanie dla osób zajmujących się przewozem, np. taksówkarzy, lub pracujących w terenie. Kasa fiskalna (Ełk) może posiadać moduł WiFi lub Bluetooth albo modem GPRS i slot na kartę SIM. Oferujemy również nieduże kasy fiskalne umożliwiające rozbudowę – można do nich podłączyć np. terminal, wagę czy skaner kodów – oraz dysponujące różną liczbą wyświetlaczy (1 lub 2).
W naszym asortymencie znajdziesz również bardzo rozbudowane kasy systemowe, które świetnie sprawdzą się w dużych sklepach czy innych punktach handlowych i usługowych, gdzie obsługuje się bardzo wielu klientów. Urządzenia te są dużo większe, multifunkcyjne i współpracują z wieloma modułami dodatkowymi, umożliwiają też np. umieszczenie na paragonach wybranej grafiki lub tekstu.

Dlaczego warto kupić kasę u nas? – kasy fiskalne Ełk

Zakup kasy fiskalnej w Ełku to inwestycja na lata, dlatego tak ważna jest jakość wybieranego sprzętu. Skorzystanie z oferty naszej firmy daje Ci gwarancję, że otrzymasz urządzenie najwyższej klasy. Mamy duże doświadczenie i działamy w branży od lat – dlatego też będziemy w stanie doradzić Ci podczas zakupów i chętnie pomożemy wybrać odpowiedni model.